ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (2023)

ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (1)

Frytkownica beztłuszczowa – Przewodnik zakupowy, ranking i test

Frytkownica beztłuszczowa jest ciekawym sprzętem, który warto mieć w swojej kuchni. Nie tylko przygotujesz w niej frytki, ale także mięsa i warzywa, które będą znacznie zdrowsze od tych smażonych na głębokim tłuszczu. Faworytem wśród urządzeń jest Frytkownica Tefal ActiFry FX100015. Sprzęt francuskiego przedsiębiorstwa umożliwia użytkownikowi smażyć, grillować, piec i opiekać za pomocą gorącego powietrza. Innym interesującym urządzeniem jest Frytownica niskotłuszczowa Philips HD9240/90 Airfryer. Ma ona wbudowany specjalny wyświetlacz, przy pomocy którego możesz sterować i ustawiać temperaturę i czas pieczenia. Oprócz tego sprzęt jest wyposażony w specjalny przycisk, który umożliwia zapisanie Twojego ulubionego dania i przy następnym gotowaniu wystarczy go dotknąć, aby rozpoczęło się przygotowywanie zgodnie z wcześniej wprowadzonymi ustawieniami.

9 najlepszych frytkownic beztłuszczowych. Opinie w 2022 roku

Jeżeli szukasz odpowiedniego dla siebie sprzętu, to poniżej przedstawiony ranking frytkownic beztłuszczowych z pewnością pomoże Ci w dokonaniu wyboru. Informacje i opinie konsumentów zostały przedstawione w czytelny sposób, dzięki czemu poznasz najważniejsze rzeczy dotyczące konkretnego modelu.

Tabela porównawcza

Zalety

Wady

Podsumowanie

Oferty

ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (2)Najlepszy produkt

Zalety

Kosz i misa są wyjmowane, więc bez problemu umyjesz je w zmywarce. Wygodne regulowanie temperatury pozwala na dokładnie dobranie temperatury do przygotowywanego posiłku (smażenia frytek, grillowania mięsa czy też pieczenia ciastek).

Wady

Według niektórych użytkowników misa, w której są przygotowywane potrawy jest trochę za mała, co znacznie utrudnia przygotowanie większych porcji posiłku.

Podsumowanie

Moc urządzenia wynosi 1400 W. Wewnątrz frytkownicy znajduje się kosz o pojemności 0,8 kg. Obecność timera znacznie ułatwia używanie sprzętu. W ciągu 15 minut będziesz w stanie przygotować porcję cienko pokrojonych frytek.

ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (5)Drugi wybór

Zalety

Cyfrowy ekran umożliwia sterowanie i kontrolowanie temperatury oraz czasu. W łatwy sposób dobierzesz odpowiednie parametry do przygotowywanego posiłku. Frytkownica jest wyposażona w specjalny przycisk, który pozwala na zapisanie ustawień dla Twojego ulubionego dania.

Wady

W opiniach możemy przeczytać, że teflon, który został użyty do pokrycia kosza łatwo się brudzi, a później jest mały kłopot z jego doczyszczeniem, ponieważ się ściera.

Podsumowanie

Pojemność urządzenia wynosi 1,2 kg. Możesz przygotować w nim smaczne posiłki dla całej rodziny. Frytkownica jest wielofunkcyjna, więc oprócz smażenia możesz w niej także piec lub grillować Twoje ulubione potrawy.

  Rozważ też

  Zalety

  Zaletą frytkownicy beztłuszczowej jest możliwość przygotowywania wielu różnych potraw. Urządzenie piecze, smaży i podgrzewa. Frytkownica jest łatwa w obsłudze. Ma dużą moc wynoszącą 1500 W, dlatego dobrze radzi sobie nawet z opiekaniem mięs. Duży wyświetlacz jest czytelny. Temperaturę można dowolnie regulować. Frytkownica ma specjalną, nieprzywierającą powłokę.

  Wady

  Frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt długo się nagrzewa. Użytkownicy zauważyli, że trzeba czekać nawet kilkanaście minut, aby móc umieścić w środku potrawę. Ponadto, aby uzyskać chrupiącą warstwę na frytkach, trzeba smażyć je dłużej.

  Podsumowanie

  Do przygotowywania zdrowych posiłków dla całej rodziny dobrym wyborem będzie frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt. Jest łatwa w obsłudze, ma duży, jasny wyświetlacz. Regulowana temperatura i pojemna komora umożliwiają przygotowywanie różnych potraw. Frytkownica jest łatwa w czyszczeniu i kompaktowa, więc nie ma problemu z jej przechowywaniem.

  Frytkownica beztłuszczowa Tefal

  1. Frytkownica Tefal ActiFry FX100015

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (10)Frytkownica beztłuszczowa firmy Tefal ma moc 1400 W. Pozwala to w szybki sposób przyrządzić posiłki. Już w 15 minut przygotujesz w niej 500 g cienko pokrojonych frytek. Timer znacznie ułatwi Ci korzystanie ze sprzętu.

  Prezentowany sprzęt umożliwia smażenie, pieczenie, grillowanie i opiekanie. Dzięki wygodnej regulacji temperatury będziesz w stanie odpowiednio dobrać ją do przyrządzanych potraw. Części frytkownicy (kosz, misę) możesz bez obaw myć w zmywarce.

  Opinie o frytkownicach beztłuszczowych Tefal są pozytywne. Kupujący zwracają szczególną uwagę na wygodę i łatwość użytkowania, a także sporą moc urządzenia. Dzięki temu może ona dłużej pracować i szybciej się nagrzewa. Nie można zapomnieć także o pojemnym koszyku (0,8 kg), a także timerze, który ułatwia korzystanie z frytkownicy beztłuszczowej.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (11)

  2. Tefal Frytkownica EY201815 Easy Fry Classique

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (12)Przy użyciu Tefal Frytkownica EY201815 Easy Fry Classique smażenie może stać się zdrowe. W szczególności jest ona polecana osobom na diecie. Potrawy przygotowywane przy jej pomocy są smaczne i chrupiące.

  Kosz w prezentowanej frytkownicy beztłuszczowej ma pojemność 1,2 kg. Pozwoli Ci to przygotowanie nawet 6 porcji posiłku. Moc sprzętu wynosi 1400 W. Technologia 3D Air Pulse zapewnia odpowiednią cyrkulację gorącego powietrza, która wpływa na przyrządzanie konkretnych potraw. Urządzenie ma 4 zaprogramowane tryby umożliwiające grillowanie, pieczenie, smażenie i przygotowanie frytek.

  Konsumenci uważają, że to bardzo dobra frytkownica beztłuszczowa firmy Tefal. Na szczególną pochwałę zasługuje duża pojemność kosza, w którym możesz przygotować kilka porcji posiłków. Nie można zapomnieć także o tym, że urządzenie w bardzo łatwy sposób rozmontujesz, a jego części umyjesz w zmywarce.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (13)

  Frytkownica beztłuszczowa Philips

  3. Frytownica niskotłuszczowa Philips HD9240/90 Airfryer

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (14)Technologia Rapid Air zastosowana w modelu Frytownica niskotłuszczowa Philips HD9240/90 Airfryer umożliwia smażenie przy użyciu powietrza. Potrawy są miękkie w środku i chrupiące na zewnątrz. W tym urządzeniu możesz przygotować danie z małą ilością oleju (frytki zawierają nawet o 80% tłuszczu mniej) lub zrezygnować z niego całkowicie.

  Frytkownica beztłuszczowa firmy Philips jest bardzo pojemna (1,2 kg), więc bez problemu przygotujesz w niej posiłek dla całej rodziny. Moc urządzenia wynosi 2100 W. Dzięki dużej mocy sprzęt szybciej się nagrzewa, a potrawy przyrządzane są w krótkim czasie.

  Opinie o frytkownicach beztłuszczowych tej holenderskiej firmy są pozytywne. Kupującym podoba się obecność przycisku, który zapisuje ustawienia temperatury i czasu przygotowania konkretnego dania i później o wiele łatwiej i szybciej możesz wykonać ponownie Twój ulubiony posiłek.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (15)

  4. Frytownica niskotłuszczowa Philips HD9621/90 Airfryer

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (16)Przygotowanie smacznych i zdrowych dań gwarantuje Ci Frytownica niskotłuszczowa Philips HD9621/90 Airfryer. Jest ona wyposażona w silnik o mocy 1425 W, w efekcie czego jest bardzo wydajna. Ponieważ urządzenie nie jest duże, to bez problemu zmieści się na blacie kuchennym.

  Kosz w prezentowanym modelu ma pojemność 0,8 kg. Frytkownica beztłuszczowa firmy Philips cechuje się technologią Turbo Rapid Air, która pozwala na przygotowanie bardzo zdrowych posiłków, ograniczając przy tym tłuszcz do minimum. Do zestawu dołączono wiele ciekawych przepisów, które możesz wykonać przy użyciu sprzętu.

  Według konsumentów to dobra frytkownica beztłuszczowa. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu, a odłączany uchwyt pozwala na wygodną wymianę akcesoriów. Oprócz tego umożliwia to komfortowe przechowywanie po skończonej pracy.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (17)

  Frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt

  5. Frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt AFD601

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (18)Frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt AFD601 to prosty w obsłudze i bardzo wygodny w użytkowaniu sprzęt. Możesz przygotować w nim zarówno frytki, jak i owoce morza czy też mięso i warzywa. Wiele dostępnych funkcji (podgrzewanie, grillowanie, pieczenie i smażenie) pozwala na przygotowanie pysznych posiłków dla kilku osób.

  Sprzęt ma silnik o mocy 1500 W. Kosz o pojemności 1,5 kg gwarantuje, że przygotujesz w nim obiad dla całej rodziny. Frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt wyposażona jest w specjalny separator, który umożliwi Ci przygotowanie dwóch dań jednocześnie (na przykład kurczaka i frytek).

  Według wielu kupujących to bardzo łatwy w obsłudze sprzęt. Na pochwałę zasługuje także wygoda użytkowania i bardzo pojemny kosz, w którym możesz przygotować kilka porcji posiłku. Nie można zapomnieć także o specjalnym separatorze, dzięki któremu będziesz w stanie przyrządzić dwa różne dania jednocześnie.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (19)

  Frytkownica beztłuszczowa Kalorik

  6. Frytkownica beztłuszczowa Kalorik FTL1000-KTO Air Fryer

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (20)Chcesz przygotowywać zdrowe posiłki bez dodatku tłuszczu? Przyda Ci się beztłuszczowa frytkownica Kalorik FTL1000-KTO Air Fryer. Przygotowuje ona smaczne potrawy za pomocą rozgrzanego powietrza. Jest łatwa w obsłudze, ma wyjmowany pojemnik, w którym znajduje się kosz z odporną na ścieranie powłoką. Frytkownica beztłuszczowa Kalorik ma możliwość regulowania temperatury. Termostat działa w zakresie od 80 stopni Celsjusza do 200 stopni Celsjusza. W pojemniku zmieści się wystarczająca ilość jedzenia nawet dla 5 osób, dlatego frytkownica to dobre rozwiązanie dla dużej rodziny.

  Frytkownicę wyposażono w lampki kontrolne, które ułatwiają obsługę. Moc urządzenia wynosi 1100 W, dlatego nadaje się do przyrządzania również potraw mięsnych. Frytkownica beztłuszczowa generuje mniej nieprzyjemnych zapachów niż tradycyjne modele. Przygotowywane w niej dania są smaczne, aromatyczne i chrupiące. Frytkownica jest bezpieczna w użytkowaniu. Wyłącza się za każdym razem, gdy misa zostanie wyjęta z korpusu.

  Użytkownicy, którzy przeprowadzili test frytkownic beztłuszczowych byli zadowoleni z modelu Kalorik. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, regulacja temperatury nie sprawia żadnych trudności. Frytkownica jest mała i poręczna, ale wystarcza dla całej rodziny. Przygotowywane w niej potrawy są smaczne.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (21)

  Frytkownica beztłuszczowa Zelmer

  7. Frytownica niskotłuszczowa Zelmer ZAF2000B

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (22)Prezentowana Frytownica niskotłuszczowa Zelmer ZAF2000B ma moc 1230 W. Kosz oraz misę możesz bez obaw myć w zmywarce. W zestawie znajduje się także książeczka z ciekawymi przepisami kulinarnymi, które możesz wykonać w tym modelu. Zastosowana technologia FanAir dynamicznie rozprowadza gorące powietrze w wielu kierunkach.

  Urządzenie ma pojemny koszyk (2 kg), więc przygotujesz w nim posiłek dla całej rodziny. Do zestawu dołączono także specjalną formę do pieczenia ciast (1 kg). Frytkownica jest bardzo bezpieczna, ponieważ zainstalowano w niej zabezpieczenie przed przegrzaniem. Czas pracy i temperatura są precyzyjnie regulowane.

  Opinie o frytkownicach beztłuszczowych firmy Zelmer są bardzo pochlebne. Sprzęt szybko się nagrzewa, co umożliwia szybkie przygotowanie posiłków. Kupującym podoba się obecność zabezpieczenia przed przegrzaniem, ponieważ zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania frytkownicy.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (23)

  8. Frytownica Princess Digital Aerofryer XL 182020

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (24)Frytkownica beztłuszczowa Zelmer model Princess Digital Aerofryer XL 182020 ma silnik o mocy 1500 W. Regulacja temperatury odbywa się w prosty sposób, więc bez problemu dobierzesz odpowiednie parametry do rodzaju przygotowywanego posiłku. Tak przyrządzane dania są zdrowie i nie zawierają tłuszczu (lub zawierają tylko śladowe jego ilości).

  Wymiary urządzenia to: wysokość – 34 cm, szerokość – 39 cm i głębokość – 32,5 cm. Po rozmontowaniu, elementy (misę) frytkownicy możesz myć w zmywarce. Sterowanie sprzętem odbywa się przy pomocy czytelnego wyświetlacza. Bez problemu ustawisz na nim czas, a także potrzebną temperaturę.

  Konsumenci są zadowoleni z prezentowanego sprzętu. Uważają, że to bardzo solidna frytkownica beztłuszczowa. Chwalą sobie łatwość utrzymania jej w czystości, a także wiele trybów, które umożliwiają wykonanie wielu ciekawych dań.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (25)

  Frytkownica beztłuszczowa Hoffen

  9. Frytownica Hoffen AF-0036 Beztłuszczowa 2,5L 1250W

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (26)Stylowa i praktyczna frytkownica beztłuszczowa Hoffen AF-0036 sprawdzi się w każdej kuchni. Pojemność misy wynosi 2,5 l, a moc sprzętu to 1250 W. Frytkownica nadaje się więc do przygotowywania różnych dań dla całej rodziny. Sterowanie jest łatwe i intuicyjne. Obsługa frytkownicy odbywa się za pomocą panelu dotykowego z wyraźnym wyświetlaczem LED. Temperaturę można dowolnie regulować, termostat działa w zakresie od 80 do 200 stopni Celsjusza. Frytkownica beztłuszczowa Hoffen ma powłokę zapobiegającą przywieraniu przygotowywanych potraw.

  Wyjęcie kosza z korpusu frytkownicy jest łatwe. Służy do tego specjalny uchwyt. Cała frytkownica utrzymana jest w czarnej kolorystyce, ze srebrnymi elementami. Oprócz regulacji temperatury możliwe jest także ustawienie timera w zakresie od 1 do 60 minut. Frytkownica beztłuszczowa spełnia wszystkie normy, jest bezpieczna i funkcjonalna. Nadaje się do przygotowywania posiłków mięsnych, a także warzyw i ryb.

  Opinie konsumentów o frytkownicy beztłuszczowej Hoffen są pozytywne. Jest łatwa w obsłudze, stylowa i praktyczna — pozwala szybko przygotować obiad dla całej rodziny. Użytkownikom podoba się możliwość regulacji temperatury i czasu pracy.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (27)

  Przewodnik zakupowy – Jaką frytkownicę beztłuszczową kupić

  Frytkownica beztłuszczowa jest ciekawym urządzeniem, które może urozmaicić i polepszyć jakość wykonywanych przez Ciebie potraw. Do przygotowania dań nie potrzeba oleju, więc są one zdrowsze i apetyczniejsze. Zastanawiasz się jaka frytkownica beztłuszczowa jest najlepsza? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (28)

  Moc urządzenia

  Moc urządzenia jest bardzo ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę podczas zakupu. Najczęściej we frytkownicach beztłuszczowych waha się ona od 800 W do 3000 W. Te z mniejszą mocą nagrzewają się wolniej i pracują krócej niż te z większą. Dobór rodzaju silnika i jego parametrów we frytkownicy beztłuszczowej uzależniony jest od tego, do czego będzie ona używana. Jeżeli chcesz smażyć produkty mrożone, to zaleca się używanie do tego sprzętu o mocy co najmniej 1200 W.

  Dostępne opcje

  Przed wyborem konkretnego modelu warto sprawdzić, jakie opcje przyrządzania posiłków ma dana frytkownica beztłuszczowa. Najczęściej są to: smażenie, pieczenie, grillowanie i podgrzewanie. Jaką frytkownicę beztłuszczową wybrać? W zależności od Twoich potrzeb powinieneś zastanowić się, czego będziesz potrzebować. Jeśli chcesz tylko przyrządzać frytki, to możesz zainwestować w sprzęt z mniejszą ilością opcji. Natomiast jeśli chcesz przygotowywać mięsa, owoce morza i warzywa, to warto zastanowić się nad wyborem urządzenia, które ma wachlarz dodatkowych opcji.

  Pojemność kosza/misy

  Kosz (lub misa) to miejsce, w którym będziesz przyrządzać posiłki. Jego pojemność jest bardzo ważna, ponieważ określa to, ile porcji dania przygotujesz. Jeśli masz zamiar wykonać we frytkownicy beztłuszczowej obiad dla całej rodziny, to powinieneś zastanowić się na zainwestowaniem w sprzęt o pojemności kosza na przykład 2 kg. W nim z pewnością i bez obaw przyrządzisz posiłek dla wielu osób. Gdy chcesz usmażyć od czasu do czasu frytki tylko dla siebie, to powinieneś zainwestować w urządzenie o mniejszej pojemności koszyka na przykład 0,8 kg. We frytkownicy z takim koszem przygotujesz dwie porcje smacznych i chrupiących frytek.

  Czyszczenie

  Jeszcze przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić, czy konkretny model frytkownicy beztłuszczowej nie wymaga specjalnego czyszczenia. Niektóre sprzęty mają możliwość zdemontowania kosza lub misy, więc bez problemu umyjesz je w zmywarce. To bardzo wygodne rozwiązanie i pozwala znacznie zaoszczędzić czas. Najlepsza frytkownica beztłuszczowa jest łatwa w utrzymaniu czystości.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (29)

  Dodatkowe elementy

  Obecność dodatkowych elementów i udogodnień znacznie ułatwi Ci korzystanie ze sprzętu. Niektóre modele frytkownic beztłuszczowych mają specjalny separator. Umożliwi Ci to przygotowanie dwóch posiłków jednocześnie. To bardzo dobre rozwiązanie, które pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu poświęcanego na gotowanie. Innym elementem znacznie ułatwiającym korzystanie i użytkowanie jest obecność czytelnego wyświetlacza. To przy jego pomocy będziesz sterować urządzeniem i dobierać odpowiednie parametry do przygotowania posiłku. Poręczny uchwyt wyposażony w na przykład silikonową nakładkę zwiększy Twoje bezpieczeństwo podczas korzystania ze sprzętu. Ciekawą opcją jest obecność zabezpieczenia przed przegrzaniem. Ta funkcja zagwarantuje Ci, że nie poparzysz się podczas gotowania.

  Frytkownice beztłuszczowe w dobrych cenach

  Najtańsza frytkownica beztłuszczowa to koszt około 150 złotych. Najczęściej ma ona mniejszą moc i oferuje mniej opcji do przygotowania posiłków. Koszt najdroższej to nawet tysiąc złotych. Cena uwarunkowana jest dostępnością różnych funkcji przygotowywania dań, a także zwiększoną mocą silnika. Dzięki temu frytkownica nagrzewa się znacznie szybciej i pozwala na błyskawiczne przygotowanie posiłku.

  FAQ

  P1: Jak działa frytownica beztłuszczowa?

  Frytkownica beztłuszczowa do przygotowania frytek wykorzystuje system specjalnych wentylatorów, które równomiernie rozprowadzają gorące powietrze w komorze. Urządzenie bardzo szybko osiąga wysoką temperaturę wewnątrz, dzięki czemu frytki są nagrzewane w błyskawiczny sposób z każdej strony. Tak przyrządzone są zdrowsze, a według niektórych smakują także lepiej, niż te smażone w głębokim tłuszczu. Frytki są pieczone w komorze, więc są chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku. We frytkownicy beztłuszczowej możesz także przygotować warzywa i mięso. Dzięki równomiernemu rozprowadzaniu gorącego powietrza w komorze będą one upieczone z każdej strony.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (30)

  P2: Jakich ziemniaków użyć do frytkownicy beztłuszczowej?

  Nie ma konkretnej odmiany ziemniaków, których możesz użyć do frytkownicy beztłuszczowej. Najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie ich przed włożeniem do komory (obranie ze skórki, pokrojenie w słupki). Jeżeli lubisz słodkie ziemniaki (bataty), to też możesz przyrządzić je w tym urządzeniu. Specjalny system wentylatorów umożliwia przygotowanie pysznych, chrupiących na zewnątrz i miękkich w środku, frytek.

  P3: Czy warto wybrać frytkownicę beztłuszczową?

  Frytkownica beztłuszczowa jest urządzeniem, które umożliwi Ci przygotowanie zdrowych dań. Jeżeli jesteś miłośnikiem frytek, to warto zastanowić się nad zakupem tego sprzętu. Przy jego użyciu przyrządzisz pyszne, lekkostrawne i zdrowe potrawy, niezawierające niezdrowego tłuszczu. Oprócz tego utrzymanie czystości w tym urządzeniu jest bardzo łatwe i nie trzeba martwić się o konieczność wymiany oleju, ponieważ nie jest on używany. We frytkownicy beztłuszczowej możesz przyrządzić także mięsa i inne warzywa.

  P4: Jakie ciekawe przepisy możesz wykonać przy użyciu frytkownicy beztłuszczowej?

  We frytkownicy beztłuszczowej możesz przygotować przede wszystkim frytki. W bardzo prosty sposób upieczesz w niej ziemniaki, które będą chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku. Oprócz tego w tym urządzeniu możesz także przyrządzić warzywa czy też mięso. Odpowiednia obróbka składników (umycie, pokrojenie na kawałki odpowiedniej wielkości) jest gwarancją dobrego przygotowania produktów, a przede wszystkim upieczenia ich we frytkownicy beztłuszczowej. Do przyrządzenia w niej dań nie potrzebujesz oleju, więc posiłki są zdrowsze, niż te pieczone lub smażone na głębokim tłuszczu. Mięso warto uprzednio zamarynować w ziołach lub innych przyprawach, aby upieczone miało aromatyczny zapach i ciekawy smak.

  ᐅ Najlepsza Frytkownica Beztłuszczowa - Ranking i Opinie (31)

  P5: Lepsza jest frytkownica beztłuszczowa czy zwykła?

  Konsumenci twierdzą, że lepsza jest frytkownica beztłuszczowa. Przygotowywane w niej potrawy są soczyste i pozbawione niezdrowego tłuszczu. Oprócz tego używając jej, nie musisz się martwić o zmianę oleju, ponieważ nie jest on używany w wykonywaniu posiłków. Zwykła frytkownica także ma swoje zalety, jednak kupujący wskazują, że ta beztłuszczowa jest lepsza. Wskazują oni na możliwość przyrządzenia w niej także mięs i warzyw oraz to, że wykonane w niej frytki są bardzo smaczne i co najważniejsze, zdrowe. Urządzenie jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

  Top Articles
  Latest Posts
  Article information

  Author: Rev. Porsche Oberbrunner

  Last Updated: 09/12/2022

  Views: 5833

  Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

  Reviews: 92% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Rev. Porsche Oberbrunner

  Birthday: 1994-06-25

  Address: Suite 153 582 Lubowitz Walks, Port Alfredoborough, IN 72879-2838

  Phone: +128413562823324

  Job: IT Strategist

  Hobby: Video gaming, Basketball, Web surfing, Book restoration, Jogging, Shooting, Fishing

  Introduction: My name is Rev. Porsche Oberbrunner, I am a zany, graceful, talented, witty, determined, shiny, enchanting person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.